Domov > Podujatia > 3x3 Basket Tour 2015 > Média > Novinky
BL Streetball
Líder majstrov Ondrej „Šidlo“ Haviar: Bolo to fantastické leto, o rok chceme titul opäť! PDF Print


Strhujúce finálové vyvrcholenie v 3x3 Basket Tour 2015 v kategórii mužov rozhodol pre svoj Energy Team 69 práve on, keď v závere košom a následnou premenenou šestkou otočil skóre zápasu s Letným Vánkom.

Read more...
 
Parádny záver jubilejnej 3x3 Basket Tour. Grape 2015 videl špičkové basketbalové divadlo PDF Print

Spojenie Grape festival a streetball jednoducho funguje. Potvrdil to aj uplynulý víkend, počas ktorého sa v nadšenej atmosfére na piešťanskom letisku odohralo veľkolepé finále jubilejnej desiatej 3x3 Basket Tour, ktorá v predchádzajúcich mesiacoch obehla celé Slovensko. Finálové zápasy v Piešťanoch stihli vyvrcholiť ešte v tropických popoludňajších horúčavách, v noci už potom multižánrový Grape 2015 nešťastne „spláchla“ séria búrok.

Read more...
 
Letný Vánok vo švajčiarskom Lugane nesklamal PDF Print


Krátku pauzu od 3x3 Basket Tour sa rozhodol líder mužskej kategórie, tím Letný Vánok využiť po svojom, bol sa popasovať s medzinárodnou konkurenciou na 3x3 kvalifikačnom turnaji vo Švajčiarskom Lugane.

Read more...
 
Martin "Shilo" Šilan: K moderovaniu ma dostala jedna príhoda PDF Print


Len ťažko si vieme predstaviť niektoré 3x3 Basket Tour podujatie bez jeho hlasu. Baví nás svojimi vtipnými výstupmi, ale aj kvalitným komentovaním diania na ihrisku. Svoj pohľad na jednu dekádu prináša neodmysliteľná tvár streetbalových podujatí Martin „Shilo“ Šilan.

Read more...
 
Desiaty ročník 3x3 Basket Tour čaká veľkolepé finále v Piešťanoch PDF Print

Desať podujatí v desiatom ročníku 3x3 Basket Tour, najväčšia streetballová tour na Slovensku má pred sebou už len záverečné podujatie v podobe veľkolepého finále na festivale Grape v Piešťanoch.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 2 of 41


spankbang