Domov > Podujatia > 3x3 Basket Tour 2015 > Média > Novinky
BL Streetball
Jubilná desiata 3x3 Basket Tour 2015 očami jej zakladateľov PDF Print

Z pouličného basketbalu sa stáva čoraz populárnejšia športová disciplína, ktorá už momentálne vystupuje pod menom „3x3 basketbal“. Pred štartom jubilejného desiateho ročníka 3x3 Basket Tour sme sa o minulosti, ale aj plánoch do budúcnosti rozprávali s iniciátorom myšlienky podujatí Streetball Tour a zakladateľom Slovenskej Streetballovej Asociácie.

Read more...
 
3x3 Basket Tour 2015 odštartuje tradičnou zastávkou na Lafranconi PDF Print

 

Prvý máj je tradične sviatkom práce, ale v tomto roku je to aj deň, kedy prvou zastávkou na Lafranconi oficiálne odštartuje tohtoročná jubilejná desiata 3x3 Basket Tour.

Read more...
 
Favoriti hlásia útok na prvenstvo PDF Print

Prvé kolo jubilejného desiateho ročníka 3x3 Basket Tour 2015 sa už nezadržateľne blíži a my si zisťovali momentálnu situáciu u favoritov v oboch hlavných kategóriách. Na naše zvedavé otázky odpovedala Alexandra Riecka a Jaroslav Ciho.

Read more...
 
Najlepší slovenskí streetbalisti si zmerajú sily v rámci 3x3 Basket Tour PDF Print

3x3 Tour 2015 8Najväčšie vonkajšie basketbalové podujatie na Slovensku – 3x3 Basket Tour vstupuje už do svojho desiateho ročníka. Na čo všetko sa môžu fanúšikovia pouličného basketbalu v tomto roku tešiť?

Read more...
 
Letný Vánok na kvalifikačnom turnaji v Maďarsku PDF Print

lvV polovici júla odohral víťazný tím 3x3 Basket Tour 2014 – Letný Vánok, kvalifikačný turnaj na Majstrovstvá Európy konajúce sa tento víkend v Bukurešti. Turnaj sa uskutočnil v Maďarskej Zánke.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 41


spankbang