Domov > Podujatia > 3x3 Basket Tour 2015 > Média > Novinky
BL Streetball
Víťazi úvodného podujatia 3x3 Basket Tour - UniHry spokojní s úrovňou turnaja na Lafranconi PDF Print


Prinášame vám ešte jeden pohľad späť na zápasové dianie na Lafranconi, kde sme pre vás vyspovedali členov víťazných tímov a ich ďalších plánov v rámci 3x3 Basket Tour. V nasledujúcich riadkoch si môžete prečítať ich reakcie.

Read more...
 
3x3 Basket Tour neuniká ani hráčom najvyšších súťaží PDF Print


O tom, že 3x3 Basket Tour je významné podujatie svedčí aj fakt, že každým rokom na ňom možno vidieť stále čoraz viac extraligových, prípadne dokonca reprezentačných hráčov. Prečo sa rozhodujú navštevovať tour, to nám prezradili samotní hráči.

Read more...
 
3x3 Basket Tour pokračuje v rýchlom slede vo Vajnoroch PDF Print


Prvé body boli na Lafranconi už rozdané, v rýchlom slede sa celoslovenská tour presunie v rámci hlavného mesta do mestskej časti Vajnory, kde opäť športový areál v Alviane privíta basketbalovú spokojnosť.

Read more...
 
Na Lafranconi nebola núdza o prekvapenia PDF Print

3x3 Basket Tour 2015 má za sebou svoju prvú zastávku, uplynulý piatok sa rozpútali basketbalové súboje v rámci Unihier na tradičnom mieste, areál FTVŠ UK na Lafranconi privítal basketbalových našincov, ale aj známe tváre, ktorých spoločným cieľom bolo jediné - zvíťaziť. Kto sa na konci tešil, kto naopak ostal sklamaní, to všetko vám prinášame v našom reporte z akcie.

Read more...
 
Prví víťazi 3x3 Basket Tour 2015 sú už známi PDF Print


V piatok 1. mája sa úspešne zahájila tohtoročná 3x3 Basket Tour 2015 tradičným podujatím na Lafranconi, ktoré bolo aj v tomto roku súčasťou Unihier. Favoriti túžili obhájiť svoj titul, ale prekážkou im bola mimoriadne kvalitná konkurencia tímov.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 41


spankbang