Domov > Podujatia > 3x3 Basket Tour 2015 > Média > Novinky
BL Streetball
3x3 Basket Tour začína svoju cestu naprieč Slovenskom PDF Print


Po dvoch zastávkach v hlavnom meste začína 3x3 Basket Tour 2015 svoju púť Slovenskom. Ani v tomto roku neobídu organizátori areál Slnečných jazier v Senci, kde sa uskutoční ďalší ročník Gabbo Senec Cupu.

Read more...
 
Víťazi 3x3 Basket Tour to nemali vo Vajnoroch jednoduché PDF Print


V športovom areáli Alviano sa bolo opäť na čo pozerať, fantastické stretnutia s vynikajúcou koncovkou priniesla druhá zastávka 3x3 Basket Tour 2015. Vo Vajnoroch zažil Zimný Vánok odplatu za neúspešnú obhajobu na „Lafku“, Túlavé Morky nedovolili odskočiť rivalkám a razom sú v boji o najvyššie priečky a zatiaľ najjasnejšie to vyzerá v kategórii open mix, kde jasne kraľuje v tomto roku Zimný Vánok. Čo nám prezradili zástupcovia z víťazných tímov?

Read more...
 
Na 3x3 Basket Tour sú v akcii aj naši partneri PDF Print


Partneri tohtoročnej 3x3 Basket Tour majú radi basketbal, o čom sme sa mohli presvedčiť aj na podujatí vo Vajnoroch, kde sa do kategórie Open Fun prihlásil tím "Predpredaj.sk" a hneď na prvý pokus sa im podarilo túto kategóriu ovládnuť. Ako sa im páčilo v športovom areáli Alviani, o tom nám porozprával event manager a člen tímu "Predpredaj.sk" Lukáš Jozefík.

Read more...
 
Vajnorská zastávka 3x3 Basket Tour priniesla mimoriadne kvalitné zápasy PDF Print

Tradičným miestom, ktoré 3x3 Basket Tour neobchádza je športový areál Alviano vo Vajnoroch, kde sa aj v tomto roku zišla kvalitná basketbalová konkurencia nie len zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Čo všetko priniesla druhá zastávka 3x3 Basket Tour 2015?


Read more...
 
Vydarená zastávka 3x3 Basket Tour vo Vajnoroch PDF Print

Po ôsmich dňoch napísala tohtoročná 3x3 Basket Tour svoju druhú kapitolu, na tradičnom mieste v športovom areáli Alviano sa opäť raz rozpútali boje pod deravými košmi a diváci boli svedkami kvalitných basketbalových zápolení.

 

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 41


spankbang