Domov > Podujatia > 3x3 Basket Tour 2015 > Média > Novinky
BL Streetball
Na českej Chance 3x3 Tour v Zlíne bodovali aj slovenské tímy PDF Print

Slovenská streetballová asociácia aj vďaka prize money, ktoré rozdáva na 3x3 Basket Tour 2015, umožňuje najlepším celkom vycestovať na medzinárodné podujatia. Túto možnosť využil Letný Vánok a Účko, ktorý sa predstavil na českej Chance 3x3 Tour v Zlíne.

Read more...
 
Senec zamiešal celkovým poradím 3x3 Basket Tour 2015 PDF Print

Počasie síce prekazilo atraktívne plány na Slnečné jazerá, ale areál telocvične Slávia priniesol opäť zaujímavé streetballové zápolenie. Prvá indoorová zastávka 3x3 Basket Tour 2015 bola jedinečná a všetko podstatné o nej sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Read more...
 
3x3 Basket Tour neobíde ani srdce Slovenska PDF Print

Štvrté podujatie jubilejného desiateho ročníka 3x3 Basket Tour prinesie najatraktívnejšiu zastávku v jej doterajšej histórii. Zo západného Slovenska sa presunú basketbalisti rovno do Vysokých Tatier, kde ich čaká vo viacerých smeroch výnimočná zastávka tohtoročnej tour.

Read more...
 
Seneckú zastávku 3x3 Basket Tour neprekazil ani dážď PDF Print


Po týždňovej prestávke sa opäť rozbehol streetballový kolotoč, 3x3 Basket Tour 2015 mala pôvodne zavítať do areálu Slnečný jazier, ale počasie zmenilo plány a tak sa basketbalové súboje presunuli do areálu Telocvične Slávia, kde bolo opäť na čo pozerať.

Read more...
 
Siedmy ročník GABBO Cup aj v tomto roku súčasť 3x3 Basket Tour PDF Print


V sobotu 22.5.2015 sa na severnej strane Slnečných jazier uskutoční v poradí už 7. ročník GABBO Cup, ktorý je už po tretí rok súčasťou 3x3 BasketTour.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 41


spankbang