Domov > Podujatia > 3x3 Basket Tour 2015 > Média > Novinky
BL Streetball
3x3 Basket Tour sa vracia aj v tomto roku do Ružomberka PDF Print


Po krátkej prestávke pokračuje najväčšia slovenská 3x3 Tour šiestym podujatím, Ružomberok hlási opätovný streetballový návrat. Čo všetko čaká účastníkov a divákov ružomberskej zastávky 3x3 Basket Tour?

Read more...
 
3x3 Basket Tour prebudila Žilinu PDF Print


Horúce slnečné počasie v Žiline nelákalo k vode, ale do športového areálu Bôrik, kde sa uskutočnila ďalšia zastávka 3x3 Basket Tour 2015. Ako dopadla v poradí piata zastávka tohtoročnej tour?

Read more...
 
Pod deravými košmi na Štrbskom Plese sa bavila aj Jojka PDF Print


Štrbské Pleso bolo lákadlom nielen pre profesionálov, ale aj známe osobnosti. Možnosťou zabaviť sa basketbalom bola kategória Open Fun, ktorú využilo aj mediálne družstvo televízie JOJ. Ako sa im páčilo na štvrtej zastávke 3x3 Basket Tour, to sme sa opýtali ich kapitána, Romana Neuschla.

Read more...
 
3x3 Basket Tour sa sťahuje do Žiliny PDF Print


Začiatkom júna sa uzavrie prvá polovica 3x3 Basket Tour 2015 podujatím v Žiline. Čo všetko prinesie premiérové podujatie v športovom areáli Bôrik?

Read more...
 
Krásna zastávka 3x3 Basket Tour pod Tatrami PDF Print

Štvrtá zastávka 3x3 Basket Tour 2015 bola vo viacero ohľadoch historická, čo sa potvrdilo aj na basketbalových kurtoch. Štrbské Pleso nesklamalo, vo veľkom zažilo basketbalový nápor profesionálov, ale aj našincov. Čo všetko sa udialo pod skokanskými mostíkmi areálu FIS?

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 41


spankbang