Domov > Podujatia > 3x3 Basket Tour 2015 > Média > Novinky
BL Streetball
Informácie k streetbalu na Lafrankoni PDF Print

Prvý streetball uz tento piatok

Read more...
 
Začiatok Streetball tour 09 už v piatok na Lafranconi. PDF Print
V Pezinku sa prvým duelom začne vyvrcholenie extraligy mužov, v ktorom si domáci Pezinčania zmerajú sily s Nitrou, a v Bratislave už piatok odštartuje populárna  Streetball tour .
Read more...
 
Kontakt STREETFEST Malacky 2009 PDF Print

AMERICKÝ RAPER NIRONIC V MALACKÁCH


3.7. a 4.7. Malacky budú opäť žiť StreetFestom. V sobotu sa na Kontakt StreetFeste predstavia hviezdy basketbalové, ale i hudobné. Na dvoch pódiách sa predstaví skoro 30 interpretov z rôznych krajín.
Celý deň bude žiť basketbalom a volejbalom, večer bude patriť hudbe. V rámci Kontakt StreetFestu sa uskutoční finálový turnaj celoslovenskej Streetball Tour 2009, ktorá bude v 8 mestách Slovenska a vyvrcholí práve v Malackách. Organizátori očakávajú až 130 družstiev z celého Slovenska, Moravy a Čiech. Víťaz turnaja postupuje na Svetové finále, ktoré sa uskutoční v Moskve. Streetballové ihriská budú žiť celý deň tancom, sprievodnými akciami, ale hlavne hip hopom, ktorý k streetbalu patrí.
Na hip hopovom stagei sa predstaví  slovenská a česká špička, vrcholom večera bude rapper z USA Nironic. Nironic vystúpi v sprievode legendárneho a asi najúspešnejšieho československého DJa Wicha. Wich sa večer predstaví ešte so svojou stálou dvojičkou Indym. Indy a Wich vystúpili na StreetFeste aj minulý rok a po veľkom ohlase publika opäť prejavili záujem koncertovať na Kontakt StreetFeste. Ďalším hosťom z Čiech bude ďalšia veľmi známa dvojica, ktorá robí predskokana IceCubovi na jeho koncerte v Prahe a tá dvojica je Ektor a Enemy. Ektor a Enemy sú v Čechách veľmi populárni a na StreetFeste budú mať premiéru. Aby sme nepísali len o zahraničných hosťoch musíme spomenúť aj slovenskú scénu. So  živými kapelami vystúpia Moja rečA.M.O. Hlavnou hviezdou slovenskej scény bude určite Čistychov, ktorý si takisto na StreetFeste odkrúti svoju premiéru. Trnavský hip hop budú reprezentovať Turbo Booost a nebudú chýbať ani Strapo a Gulos. Celý večer bude moderovať Jano Strapec, ktorý predvedie aj vlastnú freestyle show a bude ho môcť počuť aj v streetfestových jingloch v niektorých slovenských rádiách. Lístky na Kontakt StreetFest Malacky 2009 sú už v predpredaji, do konca marca je akciová vstupenka a dá sa kúpiť v sieti Ticketportal. Bližšie info nájdete na www.streetfest.sk
 
Výsledky turnaja Streetball Challenge Ružomberok 2008 PDF Print
Výsledky finálového turnaja Streetball tour 08 - Streetball Challenge Ružomberok
 
Posledné dva dni na prihlásenie sa do Ružomberku PDF Print
Už túto sobotu, 12.7., sa v Ružomberskom Zimnom štadióne uskutoční finále Streetball Tour ´08!
 
<< Start < Prev 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Next > End >>

Page 40 of 41


spankbang