Domov > Podujatia > 3x3 Basket Tour 2015 > Média > Novinky
BL Streetball
Ďalšou zastávkou 3x3 Basket Tour 2015 bude Svit PDF Print


Po krátkej prázdninovej pauze sa opäť už najbližšiu sobotu stretnú najlepší slovenskí streetballisti, tentoraz bude ich zastávkou Svit.

Read more...
 
Letný Vánok súčasťou veľkého finále českej Chance 3x3 Tour PDF Print


Slovenský streetball mal zastúpenie aj na veľkolepom finále ČBF Chance 3x3 Tour, ktoré sa uskutočnilo Prahe v podobe Letného Vánku. Ako sa darilo Vánku, ale aj o dojmoch z turnaja nám prezradil viac Jaroslav Ciho.

Read more...
 
Handlová sa bavila 3x3 basketbalom PDF Print

Handlová ožila v letných mesiacoch opäť basketbalom, v sobotu sa v meste na Hornej Nitre uskutočnil v poradí piaty ročník People Streetball Cup, ktorý bol zároveň siedmou zastávkou 3x3 Basket Tour 2015. Kto odchádzal z basketbalového mesta ako víťaz?

Read more...
 
3x3 Basket Tour pokračuje na Hornej Nitre v Handlovej PDF Print


Streetballový kolotoč 3x3 Basket Tour 2015 sa po podujatí v Ružomberku presúva na ďalšiu stredoslovenskú v poradí siedmu zastávku, ktorou bude už najbližšiu sobotu Handlová. Čo čaká najlepších slovenských streetbalistov na Hornej Nitre?

Read more...
 
Spojenie Ružomberka a 3x3 Basket Tour dopadlo opäť na jednotku PDF Print

Na staré známe miesto sa vrátila 3x3 Basket Tour 2015, keď opäť počas uplynulého víkendu ožil ružomberský areál Shopping Centra Stop Shop. Kto podal najlepšie výkony v krásnom prostredí mesta Ružomberok?

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 4 of 41


spankbang