Domov > Podujatia > 3x3 Basket Tour 2015 > Média > Novinky
BL Streetball
3x3 Basket Tour zakončila púť na Šírave PDF Print


Po takmer štyroch mesiacoch sa druhú augustovú sobotu zakončila celoslovenská púť 3x3 Basket Tour, na Zemplínskej Šírave bolo záverečné regulérne podujatie, na ktorom bolo možné zabojovať o posledné body do priebežného poradia, respektíve vyhrať prize money.

Read more...
 
3x3 Basket Tour neobíde ani Zemplínsku Šíravu PDF Print

Ešte pred veľkolepým finále v Piešťanoch zavíta kolotoč 3x3 basketbalu na najvýchodnejšie miesto v tohtoročnom kalendári, opäť po roku sa basketbalová elita stretne na Zemplínskej Šírave.

Read more...
 
Banská Bystrica svedkom parádneho 3x3 divadla PDF Print


Kvalitná konkurencia, lákavé ceny, to boli správne ingrediencie basketbalovej soboty a priestorov bystrického Europa Shopping centra, kde bola na programe deviata zastávka tohtoročnej 3x3 Basket Tour 2015.

Read more...
 
3x3 Basket Tour sa vracia do mesta pod Urpínom PDF Print


Záverečný júlový víkend to v nákupnom centre Europa Shopping Center Banská Bystrica nebude žiť len tradičnými víkendovými nákupmi, ale po roku sa tu opäť stretnú aj streetballové hviezdy, aby sa popasovali pod deravými košmi. Čo ponúkne zastávka v Banskej Bystrici?

Read more...
 
Výborné spojenie Svitu a 3x3 basketbalu PDF Print

Celoslovenská 3x3 Basket Tour 2015 sa pomaly, ale isto blíži ku svojmu záveru, avšak kvalita podujatí má stúpajúcu tendenciu. Spojenie basketbalového Svitu a 3x3 basketbalu dopadlo nad očakávania.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 3 of 41


spankbang