Domov > Novinky > Basket portál > Mládežnické súťaže > UMB08 v Moskve: Tesná prehra s Minskom
UMB08 v Moskve: Tesná prehra s Minskom
28 November 2011 Mládežnícke súťaže Written by Patrik Polcer

Dnes nás na turnaji U14 Champions Cup čakal ďalší súper zo silnej „sovietskej" školy bieloruský majster RGUOR Minsk. Po prvom polčase sme viedli a vyzeralo to, že zápas máme pod kontrolou. No v tretej štvrtine sme poľavili v koncentrácii, prehrali sme ju 21 : 8 a to znamenalo koniec našich nádejí na úspech. V závere sme ešte stiahli na rozdiel 4 bodov no už nebolo síl na zvrat. Zajtra nás čakajú Španielky z Madridu, ktoré sú rovnako ako my zatiaľ bez víťazstva. Musíme zabojovať a výhrou si vytvoriť  lepšiu východziu pozíciu do záverečných bojov. Ďakujeme spoločnostiam RV-FX, s.r.o., Arrent, s.r.o., Danko a Tatratech, s.r.o. za podporu našej účasti na turnaji.