Domov > Regionálne súťaže

17.10.2007 | Denník Šport | Basket portál - Slovenské súťaže

Vizitky účastníkov extraligy v basketbale žien 2007/08

KOSIT 2013 KOŠICE (1.)


KÁDER: Janel McCARVILLEOVÁ (1982/188 - USA), Hana JENDRICHOVSKÁ (1973/186), Jana ČARNOKÁ (1987/175), Zuzana EGEDOVÁ (1986/177), Daniela ČÍKOŠOVÁ (1982/181), Ivana JALČOVÁ (1983/183), Anna JURČENKOVÁ (1985/195), Luisa MICHULKOVÁ (1984/179).


PRIŠLI: Janka MINČÍKOVÁ (1989/169), Kathryn GEARLDSOVÁ (1984/186 - USA), Kimberly BUTLEROVÁ (1982/188 - Brit.), Alena KOVÁČOVÁ (1978/190).


ODIŠLI: Gergana BRANZOVOVÁ, Monika BARÉNYIOVÁ, Marie RŮŽIČKOVÁ, Kelly MAZZANTEOVÁ.


Čestný prezident: Alberto GERROTTO. Výkonný prezident: Igor SIDOR. Generálny manažér: Daniel JENDRICHOVSKÝ. Manažér: Ivan BENNINGHAUS. Tréner: Vladimír KARNAY. Asistent: Štefan SVITEK. Lekár: Branislav BOHUŠ. Masér: Dušan ŠTOFČÍK. Fyzioterapeut: Vladimír ŠČERBANOVSKÝ. Kondičný tréner: Štefan SCHULLER.


MBK RUŽOMBEROK (2.)


KÁDER: Klaudia LUKAČOVIČOVÁ (1990/192), Veronika ČERNÁKOVÁ (1990/192), Veronika MATAJOVÁ (1987/177), Ľubica JAVORKOVÁ (1987/178), Regina PALUŠNÁ (1989/192), Lucia KUPČÍKOVÁ (1984/184), Simona MARKIOVÁ (1987/182), Monika CHABADOVÁ (1989/183), Mária FÉLIXOVÁ (1990/191), Natália SPODNIAKOVÁ (1990/171), Barbora NOVOCKÁ (1990/165).


PRIŠLI: Simona PODEŠVOVÁ (1983/186 - ČR), Lindsey WILSONOVÁ (1981/176 - USA).


ODIŠLI: Nataša IVANČEVIČOVÁ, Michaela UHROVÁ, Michaela IVANOVÁ, Andrea ORAVCOVÁ, Lenae WILLIAMSOVÁ, Lori NEROVÁ, Neda DJURIČOVÁ.


Prezident: Michal SLAŠŤAN. Generálny manažér: Ľudovít BEŤKO. Manažér: Ladislav GARAJ. Tréner: Stanislav ONUŠKA. Asistent: Anton PANIS. Lekár: Ján MÉSZÁROŠ. Masér: Ján KUBÁŇ.


INPEK UKF NITRA (3.)


KÁDER: Bibiana KALAFUTOVÁ (1985/184), Angelika MISZKIELOVÁ (1987/181 - Poľ.), Edita ŠUJANOVÁ (1985/190 - ČR), Zuzana VALACHOVÁ (1987/184), Martina VYHŇÁKOVÁ (1987/175 - ČR).


PRIŠLI: Dagmar CHLEBOVCOVÁ (1984/171), Patrícia ČIŽMÁROVÁ (1986/172), Anna HNIDZÍKOVÁ (1987/188), Zuzana MRAČNOVÁ (1980/180), Erika Kinga PÉNZESOVÁ (1983/176 - Maď.), Lucia KRČ-TURBOVÁ (1987/184) na hosťovanie.


ODIŠLI: Petra ŠIMONČIČOVÁ, Zuzana ŠPRTELOVÁ, Linda ALMASKÁ, Barbora KOLLÁROVÁ, Barbora FABIANOVÁ, Gabriela ORBÁNOVÁ, Zuzana REMENCOVÁ, Gabriela KUBATOVÁ, Oksana SKOROBOGATOVOVÁ, Tatiana CHURKINOVÁ.


Prezident: Milan KREŠKÓCI. Riaditeľ: Jozef BÓŇA. Marketing: Dušan TAKÁČ. Tréner: Ľubomír MARTINKA. Asistent: Pavol HORIČKA. Lekár: Vladimír PETRO. Masér: Vladimír SZABO.


ŽBK POPRAD (4.)


KÁDER: Simona HAMALIAROVÁ (1988/164), Jana HUSÁROVÁ (1990/181), Lenka BELUŠOVÁ (1983/177), Katarína TETEMONDOVÁ (1988/185), Eva KMEŤOVÁ (1987/188), Barbora HAJDUKOVÁ (1989/183), Zuzana BREZÁNIOVÁ (1987/167), Jana MAŠČENÍKOVÁ (1989/177), Dominika BABUROVÁ (1991/181), Alexandra BABUROVÁ (1991/183).


PRIŠLI: Zuzana SERBÁKOVÁ (1985/178), Sadio SANGARÉOVÁ (1980/191 - Mali), Ashley BAKEROVÁ (1984/191 - USA).


ODIŠLI: Daša KRASNOČKOVÁ, Martina GANDŽALOVÁ, Silvia KLOUDOVÁ (skončila aktívnu činnosť),


l Prezident: Vladimír HUSÁR. Tréner: Štefan GARBA. Lekár: Andrej PAĽA. Masérka: Beáta LUDMOVÁ.


CASSOVIA KOŠICE (5.)


KÁDER: Alexandra PÉLIOVÁ (1990/188), Katarína BÁLINTOVÁ (1990/177), Jana ŽINGOROVÁ (1990/175), Diana BEŇUŠKOVÁ (1989/166), Dominika KRAJŇÁKOVÁ (1989/175), Jana VACKOVÁ (1985/170), Adriana GREŠNEROVÁ (1986/179), Barbora PALKOVÁ (1990/175), Lenka KOLKUSOVÁ (1987/189), Zuzana FABIÁNOVÁ (1989/188), Anna MEDVIĎOVÁ (1990/171), Diana HANZEĽOVÁ (1990/171).


PRIŠLI: Wilhelmia WILSONOVÁ (1982/184 - USA), Dominika KRIVANEKOVÁ (1987/190).


ODIŠLI: Jana MINČÍKOVÁ, Katarína SLIMÁKOVÁ, Anna HNIDZÍKOVA, Daša RAJECKÁ.


Prezident: Alexander FARKAŠOVSKÝ. Vedúca družstva: Elena SZABADKAIOVÁ. Trénerka: Michaela HANESOVÁ. Masér: Tibor PAPP.


VIKTORIA PČSP KOŠICE (6.)


H KÁDER: Monika BARTÁNUSOVÁ (1989/179), Štefánia KANDRÁČOVÁ (1989/174), Kamila KAŽIMÍROVÁ (1983/189), Nikola KOVAĽOVÁ (1989/168), Katarína PINDROCHOVÁ (1988/184), Jana POTPINKOVÁ (1988/172), Michaela ZENTKOVÁ (189/189), Lucia BEDNÁROVÁ (1990/185), Viktória HORŇÁKOVÁ (1990/179), Kornélia LÁSZLÓOVÁ (1990/181), Alexandra LIBOVÁ (1990/179), Veronika SIDOROVÁ (1990/175).


PRIŠLI: Daša KRASNOČKOVÁ (1985/181), Zuzana ŠKVAREKOVÁ (1970/187), Katarína SLIMÁKOVÁ (1989/180), Vera PEROSTIJSKÁ (1982/196 - Bul.).


ODIŠLI: Radka MOKOŠOVÁ, Zuzana TEREŠČÁKOVÁ, Jana PEKARSKÁ.


l Prezident: Štefan KANDRÁČ. Riaditeľ klubu: Jaroslav ŠKAPINEC ml. Predseda exekutívy: Jaroslav ŠKAPINEC st. Vedúci družstva: Jozef ŠPILÁR. Tréner: Jozef REŠETÁR. Asistentka: Zuzana ŠKVAREKOVÁ. Lekár: Peter POLAN. Masér: Bohuslav SLATKOVSKÝ.


CITYFARMA SPARTAK MYJAVA (7.)


KÁDER: Michaela MALINKOVÁ (1985/173), Martina BOŠANSKÁ (1990/176), Katarína ŽÁKOVÁ (1986/190), Alexandra PORUBSKÁ (1991/177), Erika HORVÁTHOVÁ (1986/191), Barbora VALICOVÁ (1989/184) na hosťovanie.


PRIŠLI: Whitney EDWARDSOVÁ (1985/167 - USA), Lucie MÜLLEROVÁ (1988/189 - ČR), Petra PROCHÁZKOVÁ (1973/172 - ČR), Michaela STANKOVÁ (1988/176).


ODIŠLI: Anna DOMARACKÁ, Lucia KRČ-TURBOVÁ, Zuzana PILÁTOVÁ, Alesia ZUBRYCKÁ, Alesia PUŠKOVÁ.


Predseda BO: Pavol GÁLIK. Manažér: Ľubomír GABRIŽ. Tréner: Miroslav REHÁK. Asistentka: Dušana OSLEJOVÁ. Lekári: Jaroslav ŠVÁRO, Milan MOKOŠ: Maséri: Ľubomír HOREŠ, Pavol MELEG.


SLÁVIA UMB BANSKÁ BYSTRICA (8.)


KÁDER: Veronika KOVALIKOVÁ (1988/180), Viera GÁBOROVÁ (1980/176), Jana PĚČOVÁ (1987/171), Zuzana BABARÍKOVÁ (1986/176), Beáta ŠIMOVÁ (1987/184), Nina MAKKOVÁ (1988/181), Andrea PALOWSKÁ (1986/180), Agáta JANKOVÁ (1990/182), Daniela PAVLENDOVÁ (1987/180), Lucia MAGUŠKOVÁ (1988/188).


PRIŠLI: Michaela UHROVÁ (1982/166 - ČR), Simona MATULOVÁ (1986/170), Andrea ORAVCOVÁ (1987/175), Tamara KURILOVÁ (1988/181), Alesia LALOVIČOVÁ (1979/188 - Biel.), Zaruhi ALEKSAŇANOVÁ (1982/194 - Armén.).


ODIŠLA: Dagmar CHLEBOVCOVÁ.


l Prezident: Peter ŠKAPINEC. Generálny manažér: Marcel ZAHRADÁR. Sekretár: Igor HUŤKA. Vedúci družstva: Ivan BOROVSKÝ. Tréner: Boris ŽBIRKA. Asistenti: Miloslav MICHÁLIK, Michal PORUBČAN, Zuzana MATEJČÍKOVÁ. Kondičný tréner: Miroslav OKÁĽ. Lekár: Martin TUTKA. Masér: Boris HAVRAN.


SLOVAN BRATISLAVA (9.)


KÁDER: Zuzana SMUTEKOVÁ (1990/181), Hana KRIŽMOVÁ (1985/170), Dáša KADLEČÍKOVÁ (1986/190), Katarína KRČMÁROVÁ (1984/172), Renáta KOZMONOVÁ (1981/190), Marta HORONYOVÁ (1983/179), Mária ČÁPOVÁ (1989/170), Michaela PARÍZKOVÁ (1986/175), Irena MESÁROŠOVÁ (1985/188).


PRIŠLI: Petra GERGELYOVÁ (1989/202), Linda MÍČKOVÁ (1986/175), Pavla MRAČKOVÁ (1988/178), Alexandra PODGÓRSKA (1986/180).


ODIŠLI: Zuzana KÚDELOVÁ, Iveta REHUŠOVÁ, Milena PAULIŠINCOVÁ (ukončila kariéru).


l Prezidentka klubu: Beata KOZMONOVÁ. Trénerka: Tatiana GALLOVÁ. Manažér a asistent trénerky: Michal MARTIŠEK. Lekár: Ján BREZA.


AT GEMTEX ROŽŇAVA (N)


KÁDER: Eva ANTALECOVÁ (1966/180), Monika REPASZKÁ (1987/170), Linda ALMASKÁ (1986/180), Beata BURDIGOVÁ (1990/174), Simona VILNEROVÁ (1990/180), Romana BESHÍROVÁ (1988/174), Mária KILÍKOVÁ (1989/174), Bernadeta ELEKOVÁ (1989/173)., Michaela BERNÁTHOVÁ (1989/173).


PRIŠLI: Monika BARÉNYIOVÁ (1972/165), Viera KOVÁČIKOVÁ (1970/172), Valéria BURIOVÁ (1987/181), Gabriela ORBÁNOVÁ (1986/184), Andrea Júlia CSÁVÁSOVÁ (1966/185 - Maď.), Zuzana EGEDOVÁ (1986/177), Katarína KERESTEŠOVÁ (1983/180), Nicol CIULISOVÁ (1989/183) - posledné tri na hosťovanie.


ODIŠLI: Zuzana ŠKVAREKOVÁ, Petra SUKUBOVÁ, Lucia SYČ-LRIVÁŇOVÁ.


l Prezident: Ľudovít MÉSZNER. Výkonný riaditeľ: Juraj PÁPAY. Manažér: Árpád LACZO. Tajomník: Michal HELCMAN. Tréner: Peter KOVÁČIK. Asistentka: Miriam MATEJZELOVÁ. Lekár: Gasim BESHÍR. Masér: Zoltán HORVÁTH.


ZÁKLADNÁ ČASŤ SÚŤAŽE

1. KOLO

STREDA 17. OKTÓBRA (odvety 8. decembra): KOSIT 2013 Košice - Slávia UMB Banská Bystrica (18.00 Infiniti aréna), Cityfarma Spartak Myjava - ŽBK Poprad (18.00), Viktoria PČSP Košice - AT GEMTEX Rožňava (19.30 ŠH Bernolákova), Cassovia Košice - Slovan Bratislava (15.30 SOUŽ Palackého), MBK Ružomberok - INPEK UKF Nitra (17.00).

2. KOLO

SOBOTA 20. OKTÓBRA (odvety 15. decembra): Slávia UMB - Nitra, Slovan - Ružomberok, Rožňava - Cassovia, Poprad - Viktoria, KOSIT 2013 - Myjava.

3. KOLO

SOBOTA 27. OKTÓBRA (odvety 5. januára 2008): Myjava - Slávia UMB, Viktoria - KOSIT 2013, Cassovia - Poprad, Ružomberok - Rožňava, Nitra - Slovan.

4. KOLO

STREDA 31. OKTÓBRA (odvety 12. januára): Slávia UMB - Slovan, Rožňava - Nitra, Poprad - Ružomberok, KOSIT 2013 - Cassovia, Myjava - Viktoria.

5. KOLO

SOBOTA 3. NOVEMBRA (odvety 19. januára): Viktoria - Slávia UMB, Cassovia - Myjava, Ružomberok - KOSIT 2013, Nitra - Poprad, Slovan - Rožňava.

6. KOLO

SOBOTA 10. NOVEMBRA (odvety 26. januára): Slávia UMB - Rožňava, Poprad - Slovan, KOSIT 2013 - Nitra, Myjava - Ružomberok, Viktoria - Cassovia.

7. KOLO

SOBOTA 17. NOVEMBRA (odvety 2. februára): Cassovia - Slávia UMB, Ružomberok - Viktoria, Nitra - Myjava, Slovan - KOSIT 2013, Rožňava - Poprad.

8. KOLO

SOBOTA 24. NOVEMBRA (odvety 9. febuára): Slávia UMB - Poprad, KOSIT 2013 - Rožňava, Myjava - Slovan, Viktoria - Nitra, Cassovia - Ružomberok.

9. KOLO

SOBOTA 1. DECEMBRA (odvety 16. februára): Ružomberok - Slávia UMB, Nitra - Cassovia, Slovan - Viktoria, Rožňava - Myjava, Poprad - KOSIT 2013.